185/60R15 DUNLOP WINTER TRAIL XL WINTER Poland 88T

5,590ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88T
  • Модел: WINTER TRAIL
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
SKU: P581300 Категорија Ознаки: , ,