185/60R15 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 84T

3,610ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 84T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 185
  • Висина: 60
SKU: P581364 Категорија Ознаки: , ,