185/65R14 CONTINENTAL TS800/ 86T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 86T
  • Модел: TS800
  • Ширина: 185
  • Висина: 65

Нема на залиха

SKU: T902771 Категорија Ознаки: , ,