185/65R14 DUNLOP STREETRESPONSE 2 SUMMER Thailanda 86T

6,870ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 86T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 185
  • Висина: 65
SKU: P529064 Категорија Ознаки: , ,