185/65R14 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER Poland 86T

5,880ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 86T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 185
  • Висина: 65
SKU: P528966 Категорија Ознаки: , ,