185/65R14 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 86T

4,030ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 86T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 185
  • Висина: 65
SKU: P527318 Категорија Ознаки: , ,