185/65R15 CONTINENTAL TS-850/ 88T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88T
  • Модел: CONTI TS-859
  • Ширина: 185
  • Висина: 65
SKU: T903944 Категорија Ознаки: , ,