185/65R15 CONTINENTAL TS830/ 88T*

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88T*
  • Модел: TS830
  • Ширина: 185
  • Висина: 65
SKU: T902772 Категорија Ознаки: , ,