185/65R15 DUNLOP STREETRESPONSE 2 XL SUMMER Thailanda 92T

6,530ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 92T
  • Модел: STREET RESPONSE 2
  • Ширина: 185
  • Висина: 65
SKU: P578512 Категорија Ознаки: , ,