185/65R15 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER Poland 88T

4,750ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 185
  • Висина: 65
SKU: P539033 Категорија Ознаки: , ,