185/65R15 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS XL WINTER France 92T

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 92T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 185
  • Висина: 65

Нема на залиха

- P574727 Категорија Ознака: