185/65R15 NANKANG SV-2/ 92H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 92H
  • Модел: SV-2
  • Ширина: 185
  • Висина: 65

Нема на залиха

- T906417 Категорија Ознаки: , ,