185/65R15 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 88T

3,710ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 185
  • Висина: 65
SKU: P526115 Категорија Ознаки: , ,