185/70R13 DUNLOP SPORT CLASSIC SUMMER France 86V

22,390ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 13
  • Индекс: 86V
  • Модел: SPORT CLASSIC
  • Ширина: 185
  • Висина: 70
SKU: P548217 Категорија Ознаки: , ,