185/70R14 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 88T

4,180ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 88T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 185
  • Висина: 70
SKU: P527319 Категорија Ознаки: , ,