195/45R16 DUNLOP WINTER SPORT 5 / 84V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 84V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 195
  • Висина: 45
- T907622 Категорија Ознаки: , ,