195/45 R16 NANKANG SV-3

4,018ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 84V
  • Модел: G SV-3
  • Ширина: 195
  • Висина: 45

Само 4 останати на залиха

- T907542 Категорија Ознаки: , ,