195/50R15 CONTINENTAL TS800/ 82T*

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 82T*
  • Модел: TS800
  • Ширина: 195
  • Висина: 50
SKU: T902773 Категорија Ознаки: , ,