195/50 R15 DUNLOP WINTER RESPONSE 2

6,538ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 82T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 195
  • Висина: 50

Само 4 останати на залиха

- T905048 Категорија Ознаки: , ,