195/50R15 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER France 82H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 82H
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 195
  • Висина: 50

Нема на залиха

SKU: P574728 Категорија Ознаки: , ,