195/50R15 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER France 82T

6,310ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 82T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 195
  • Висина: 50
SKU: P574729 Категорија Ознаки: , ,