195/50 R15 NANKANG SV-3 M+S

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 86H
  • Модел: G SV-3 M+S
  • Ширина: 195
  • Висина: 50

Нема на залиха

- T907036 Категорија Ознаки: , ,