195/55R15 CONTINENTAL TS830/ 85H/T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 85H/T
  • Модел: TS830
  • Ширина: 195
  • Висина: 55
SKU: T902774 Категорија Ознаки: , ,