195/55R15 DUNLOP WINTER SPT 5 WINTER Poland 85H

7,790ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 85H
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 195
  • Висина: 55
SKU: P574555 Категорија Ознаки: , ,