195/55R16 DUNLOP SPORT SUMMER France 87H

7,790ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 87H
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 195
  • Висина: 55
SKU: P575936 Категорија Ознаки: , ,