195/55R16 DUNLOP SPORT SUMMER France 87V

Бесплатна достава

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 87V
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 195
  • Висина: 55

Нема на залиха

- P580202 Категорија Ознака: