195/55R16 DUNLOP SPORT SUMMER France 87V

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 87V
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 195
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: P580202 Категорија Ознаки: , ,