195/55R16 DUNLOP WINTER SPT 5 WINTER Poland 87H

8,500ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 87H
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 195
  • Висина: 55
SKU: P574556 Категорија Ознаки: , ,