195/55R16 DUNLOP WINTER TRAIL WINTER Poland 87H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 87H
  • Модел: WINTER TRAIL
  • Ширина: 195
  • Висина: 55

Нема на залиха

SKU: P582235 Категорија Ознаки: , ,