195/55R16 SAVA ALL WEATHER ALL SEASON France 87H

5,310ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 87H
  • Модел: ALL WEATHER
  • Ширина: 195
  • Висина: 55
SKU: P579171 Категорија Ознаки: , ,