195/55R16 SAVA ESKIMO HP 2 WINTER Poland 87H

5,060ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 87H
  • Модел: ESKIMO HP 2
  • Ширина: 195
  • Висина: 55
SKU: P532524 Категорија Ознаки: , ,