195/60R15 CONTINENTAL CONTI TS-850 / 88H

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88H
  • Модел: CONTI TS-851
  • Ширина: 195
  • Висина: 60
SKU: T904646 Категорија Ознаки: , ,