195/60R15 DUNLOP SPORT SUMMER Turkey 88H

6,480ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88H
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 195
  • Висина: 60
SKU: P575937 Категорија Ознаки: , ,