195/60 R15 DUNLOP WINTER RESPONS 2

6,489ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88T
  • Модел: WINTER RESPONS 2
  • Ширина: 195
  • Висина: 60

Само 4 останати на залиха

- T905091 Категорија Ознаки: , ,