195/60 R15 DUNLOP WINTER TRAIL

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88T
  • Модел: WINTER TRAIL
  • Ширина: 195
  • Висина: 60

Нема на залиха

- T909881 Категорија Ознаки: , ,