195/60R15 DUNLOP WINTER TRAIL WINTER Slovenija 88T

6,050ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 88T
  • Модел: WINTER TRAIL
  • Ширина: 195
  • Висина: 60
SKU: P582236 Категорија Ознаки: , ,