195/60R16 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER Poland 89H

8,150ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 89H
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 195
  • Висина: 60
SKU: P542704 Категорија Ознаки: , ,