195/60R16C NANKANG SL-6 M+S / 99/97T

4,380ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16C
  • Индекс: 99/97T
  • Модел: SL-6M S
  • Ширина: 195
  • Висина: 60

На залиха

SKU: T905130 Категории ,
preloader