195/65R15 CONTINENTAL TS860/ 91T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 91T
  • Модел: TS860 WINTERCONTACT
  • Ширина: 195
  • Висина: 65
SKU: T906488 Категорија Ознаки: , ,