195/65R15 COOPER WM-SA2+/ 91T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: COOPER
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 91T
  • Модел: WM-SA2
  • Ширина: 195
  • Висина: 65
SKU: T904525 Категорија Ознаки: , ,