195/65R15 DEBICA FRIGO 2

3,500ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DEBICA
  • Дијаметар: 15
  • Модел: FRIGO 2
  • Ширина: 195
  • Висина: 65
SKU: P594136 Категорија Ознаки: , ,