195/65R15 DUNLOP 195/65R15 91T STREETRESPONSE 2

5,450ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Модел: STREETRESPONSE 2
  • Ширина: 195
  • Висина: 65
SKU: P583614 Категорија Ознаки: , ,