195/65R15 DUNLOP SPORT SUMMER Turkey 91V

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 91V
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 195
  • Висина: 65

Нема на залиха

SKU: P575938 Категорија Ознаки: , ,