195/65R15 DUNLOP WINTER RESPONSE 2 MS WINTER Turkey 91T

4,760ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 91T
  • Модел: WINTER RESPONSE 2
  • Ширина: 195
  • Висина: 65
SKU: P528970 Категорија Ознаки: , ,