195/65R15 DUNLOP WINTER SPT 5 WINTER Poland 91H

5,880ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 91H
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 195
  • Висина: 65
SKU: P574620 Категорија Ознаки: , ,