195/65R15 DUNLOP WINTER TRAIL WINTER Poland 91T

Бесплатна достава
M+S

  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 91T
  • Модел: WINTER TRAIL
  • Ширина: 195
  • Висина: 65

Нема на залиха

- P581301 Категорија Ознака: