195/65R15 NANKANG SV-2 M+S / 91T

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 91T
  • Модел: SV-2 M S
  • Ширина: 195
  • Висина: 65
- T906440 Категорија Ознаки: , ,