195/65R15 SAVA 195/65R15 95T PERFECTA XL

Бесплатна достава
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 15
  • Модел: Perfecta
  • Ширина: 195
  • Висина: 65

Нема на залиха

SKU: P549507 Категорија Ознаки: , ,