195/65R15 SAVA ESKIMO S3+ MS WINTER Poland 91T

3,710ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 91T
  • Модел: Eskimo S3
  • Ширина: 195
  • Висина: 65
SKU: P531059 Категорија Ознаки: , ,