195/65R15 SAVA PERFECTA SUMMER Poland 91T

3,600ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 15
  • Индекс: 91T
  • Модел: Perfecta
  • Ширина: 195
  • Висина: 65
SKU: P549506 Категорија Ознаки: , ,