195/70R14 DUNLOP SPORT CLASSIC SUMMER France 91V

22,530ден.

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 91V
  • Модел: SPORT CLASSIC
  • Ширина: 195
  • Висина: 70
SKU: P580322 Категорија Ознаки: , ,